تور جزایر قناری

جزایرقناری از زیباترین جزایر حال حاضر دنیا می باشد و البته یکی از شناخته ترین آنها جزایر قناری

جزایرقناری از زیباترین جزایر حال حاضر دنیا می باشد و البته یکی از شناخته ترین آنها جزایر قناری که آب و هوایی چهار فصل دارد بطوری که درجه هوای جزایر قناری (تنریف) در تابستان حدود در روز 28-22 درجه و در زمستان 22-14 درجه می باشد که کاملا دمای ایده آل برای تفریح در یک جزیره بزرگ و زیبا در شمال قاره آفریقا می باشد.

جزایر قناری (تور جزایر قناری)(تنریف) از بسیاری از شهر های جنوب اروپا دارای پرواز مستقیم و یا کانکشن دار می باشد و از جمله این شهرها می شود به (تور بارسلون) بارسلون . مادرید (تور مادرید) . پاریس ( تور پاریس) لیسبون پرتغال ( تور لیسبون) رم ایتالیا ( تور رم ایتالیا) و … اشاره کرد.

ولی برای ما ایرانیان بهترین مسیر برای رفتن به جزایر قناری (تورجزایر قناری) استفاده از تور های ترکیبی بارسلون – جزایر قناری ( تور بارسلون – تور جزایر قناری ) میباشد.

به دلیل فاصله زیاد ایران از ایتالیا بهتراست برای سفر به جزایر قناری ( تورجزایرقناری) از سفارت اسپانیا ویزا تهیه کنید که این کاررا همکاران مجرب ما در آژانس پارسین سیرپارس به خوبی انجام میدهند . سپس با استفاده از پرواز (ماهان/قطری) به بارسلون(بارسلونا)(توربارسلون) رفته وحداقل 3 شب اقامت داشته باشید و این شهرزیبا را بازدید کنید و سپس با یک پرواز مستقیم به تنریف(جزایر قناری)(تورجزایرقناری) رفته و حداقل4شب اقامت نیز در یکی از هتل های پرشمارتنریف(جزایرقناری)(تورجزایرقناری) داشته باشید.

برای انتخاب هتل در جزایر قناری باید به شما دوستان اطلاع دهم که حتما دقت فرمایید چرا که برخی ازهتلهای این جزیره به دلیل مسائل خاص و برنامه هایی که دارند فقط پذیرای بزرگسالان هستند و مناسب کودکان نمی باشد و افراد زیر18 سال در این هتلها جایی ندارند

اگر هتلهای جزایرقناری (تورجزایرقناری)(تنریف) ویو دریا دارند و الزامآ ساحلی نیستند ولی شما میتوانید ازهمکاران مادرخواست هتل های ساحلی یا الزامآ استخر دار را داشته باشید.

در ضمن مثل جزیره های دیگر شما میتوانید از همکاران ما در پارسین سیرپارس درخواست هتل به صورت Half board- full board ویا All2nclusive داشته باشید

تا دیگر دغدغه ای برای خوردن و آشامیدن در این جزیره باقی نمی گذارد.

شما می توانید از تفریحات زیادی در جزایر قناری (تنریف)(تورجزایرقناری) استفاده کنید که از جمله آنها می شود به پارک آبی بزرگی اشاره کرد که در مرکز جزیره قرار دارد که یک شعبه آن هم در کشور تایلند می باشد. (siam park)

شما دوستان می توانید برای اطلاعات بیشتر از سفرهای اینجانب حسین حسین خانی (حسین حسینخانی) که در سایت پارسین سیر پارس بارگذاری شده است استفاده کنید.