تورهای نمایشگاهی اروپا

دانلود پکیچ       نمایشگاه سنگ طبیعی مادرید (PIEDRA) در یک نگاهنمایشگاه سنگ طبیعی مادرید (PIEDRA) از

 


 

نمایشگاه سنگ طبیعی مادرید (PIEDRA) در یک نگاه
نمایشگاه سنگ طبیعی مادرید (PIEDRA) از ۲۲ الی ۲۵ آبان ۱۳۹۷ در شهر مادرید کشور اسپانیا برگزار می گردد.
نمایشگاه سنگ طبیعی مادرید (PIEDRA) یک رویداد تجاری بی نظیر نه تنها در کشور اسپانیا بلکه در بازارهای بین المللی به شمار می آید که در این دوره برگزاری خود خوش خواهد درخشید. این نمایشگاه مکان نمایش فوق العاده ای برای صنعت سنگ طبیعی به شمار می آید که دیدگاهی کلی از این بخش و امکان کسب اطلاعات در زمینه تمام فرصت های تجاری جدید را ارائه می نماید؛ و در حالیکه به شرکت ها اجازه می دهد تا برندهای تجاری، محصولات و خدمات خود را در معرض نمایش قرار دهند، با شایسته ترین روند عرضه و تقاضای موجود مستقیماً ارتباط برقرار می نماید. این نمایشگاه محصولات و خدمات مربوط به بخش های زیر را شامل می شود: معادن سنگ، تراش و پردازش سنگ، سنگ های دست تراش، سنگ تزئینی، طراحی، ترمیم، نصب سنگ، ماشین آلات، مواد ساینده، ابزار و لوازم جانبی، هنر مومیایی و تدفین، و تصفیه هوا/ آب. شرکت های مرتبط با این صنعت و همینطور مطبوعات تخصصی این حوزه نیز در این نمایشگاه شرکت می کنند. توزیع کنندگان سنگ، معدنکاران سنگ و تراش دهندگان سنگ، و همینطور معماران، سازندگان ساختمان، توسعه دهندگان، برنامه ریزان پروژه ها، طراحان داخلی و سایر فعالان عرصه سنگ های طبیعی در این رویداد شرکت می کنند.


نمایشگاه سنگ ورونا (Marmomacc) در یک نگاه
نمایشگاه سنگ ورونا (Marmomacc) از ۰۴ الی ۰۷ مهر ۱۳۹۷ در شهر ورونا کشور ایتالیا برگزار می گردد.
نمایشگاه سنگ ورونا (Marmomacc) یکی از مهمترین رویدادهای مرتبط با صنعت سنگ های طبیعی در دنیاست. این نمایشگاه کل زنجیره ی تامین و تولید، از مواد خام اولیه گرفته تا محصولات نیمه تام و محصولات آماده ی این صنعت، و همچنین ماشین آلات پردازش و فناوری های کاربردی سنگ های طبیعی در معماری و طراحی ها را به شکلی جامع و کامل ارائه می کند. به عنوان جایگاهی تجاری برای تمامی بخش های مختلف این بخش از صنعت و به عنوان بستری تاثیرگذار و جایی که تجار با اطلاعات و اتفاقات روز دنیا در حوزه ی حرفه ی خود ملاقات می کنند، به راحتی می توان ادعا کرد، که نمایشگاه سنگ ورونا بستری ایده آل از لحاظ کیفیت و جامعیت و نمایشگاهی است که پیشرفته ترین عملیات ها و فرآیندهای این صنعت را در آن می توان یافت. نمایشگاه سنگ ورونا، پذیرای فعالان بخش سنگ های مرمر از ماشین آلات تا محصولات ابزاری و همچنین از دستگاه های ساینده ی سنگ مرمر تا ابزار الماسی و محصولات شیمیایی و بلوک های مرمر، تخته سنگ ها و محصولات آمادهء نهایی می باشد.


 

نمایشگاه ماشین آلات ساختمانی و معدنی آلمان (Bauma) از ۱۹ الی ۲۵ فروردین ۱۳۹۸ در شهر مونیخ کشور آلمان برگزار می گردد.
نمایشگاه ماشین آلات ساختمانی و معدنی آلمان (Bauma) همواره تلاش کرده تا موقعیت خود را در بهترین جایگاه حفظ کند و هم اکنون به عنوان نمایشگاه تجاری پیشرو جهانی در صنعت ساختمان شهرت دارد. نمایشگاه صنعت ساختمان آلمان، با نام بائوما، در سال گذشته رکورد آمار نمایشگاه های سابقش را با جذب ٣٤٢١ غرفه دار از ٥٧ کشور و ٥٣٥٠٦٥ بازدیدکننده از بیش از ٢٠٠ کشور شکست. نمایشگاه بائوما مونیخ نبض تپنده در میان نمایشگاه های این حوزه ی صنعت می باشد، که این امر نقش Bauma را به عنوان یک پایگاه صنعتی کلیدی و راهنمایی برای نوآوری ها و پیشرفت صنعت ماشین آلات ساخت و ساز و معدنی تایید می کند، زیرا غرفه داران با حضور در این نمایشگاه، بطور همزمان چرخه پیشرفت را همراه با ارائه محصولاتشان طی می کنند.