جزایرقناری

جزایر قناری دقیقا همان آرامشی که ساکنان شهرهای شلوغ و پرجمعییت نیاز دارند را به آنها هدیه می

جزایر قناری دقیقا همان آرامشی که ساکنان شهرهای شلوغ و پرجمعییت نیاز دارند را به آنها هدیه می دهد.

جزایر قناری (تور جزایر قناری) هسته اصلی آن جزیره تنریف با مرکزیت سانتا کروز است از دیرباز مرکز طلوع خورشید نزد ایرانیان شناخته شده است (جغرافیدانان). اگر بخواهیم توضیحات بیشتری در زمینه جزایر قناری (تور جزایرقناری) و بالاخص تنریف بدهیم باید بگوییم این جزیره آتشفشانی مرکز گردشگری این منطقه خود مختار اسپانیا (تور اسپانیا) میباشد.

جزایر قناری(تورجزایرقناری) از بارسلون حدود 3.45 پرواز . از مادرید حدود 3.15 دقیقه پرواز دارد.

آب و هوای فوق العاده ای که در این منطقه از شمال آفریقا وجود دارد باعث شده سالانه تعداد بسیار زیادی از گردشگران اروپایی / آمریکایی / آسیایی و البته اسپانیایی (تور اسپانیا / تور بارسلون ) از این منطقه فوق العاده دیدن کنند. شما میتوانید از شمال تا جنوب جزایر قناری (تور جزایرقناری(تنریف)) را در حدود 1.40 دقیقه رانندگی در آزادراه خوب و مجهز تنریف رانندگی کنید.

هزینه اجاره خودرو از کلاس معمولی حدود روزی 40 یورو شروع می شود و بنزین در این جزیره حدود لیتری 1 یورو می باشد.

شمال جزایر قناری (جزیره قناری (تنریف)) را بیشتر آلمانی ها و بطور کل اروپایی ها سکونت دارند و دارای آرامش و ثبات بیشتری می باشند و جنوب آن بیشتر از منظقه و قاره آمریکا تشکیل داده اند.

پارک سیام (پارک آبی که یک نمایندگی آن هم در تایلند می باشد ) بسیار بزرگ و مهیج می باشد. بازدید از ساحل طلایی سانتاکروز که شن های طلایی آن را از آفریقا برای آن منطقه آورده اند از دیگر جاذبه های مهم تنریف می باشد

شما دوستان عزیز می توانید از تورهای متنوع اروپایی بالاخص تور جزایر قناری تور بارسلون/ تور بارسلون جزایر قناری / تور وین / تور اتریش و تورپاریس تور فرانسه روی وب سایت ما به آدرس www.parsianseirpars.com است دیدن فرمایید و از تجارب همکاران و مدیرعامل مجموعه پارسین سیر پارس استفاده لازم را ببرید.

باتشکر

حسین حسین خانی